Neler yeni

Deathloop hakkında

23 May 2022
15
0
1
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Deathlopp hakkında öğrendiğim her şeyi bugün sizlerle paylaşacağım.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  deatloop.jpg Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  102.1 KB
Dishonored'in arkasındaki stüdyo olan Arkane'den bir sonraki oyun, 1960'larda gerçekleşen bir aksiyon-FPS oyunudur. Ana karakter Colt, tüm şehri öldürmek için sekiz farklı hedefi takip etmelidir. Bütün yer bir zaman döngüsünde sıkışmış bu yüzden colt öldüğünde yada hedeflerini öldüremeden gece yarısı olduğunda başladığınız noktaya geri döneceksiniz. Oyun bol bol aksiyon ve ilginç bir hikaye içerecek gibi görünüyor umarım bizi yanıltmazlar.


Deathloop'un çıkış tarihi nedir?

Deathloop, 21 Mayıs 2023'de Steam ve Bethesda mağazası ve PS5 aracılığıyla PC için piyasaya sürülecek.

Başlangıçta 2020 için planlandı, ancak korona virüs salgını nedeniyle ertelendi. Arkane," bu ekstra zaman, ekibimizin Deathloop'un dünyasını ekibimizden beklediğiniz kadar karakter ve eğlence ile hayata geçirmesine izin verecek " dedi.

Deathloop'un asıl amacı

eathloop, Blackreef adında bir adada tek bir günün döngüsünde sıkışmış Colt adında bir suikastçı hakkında. Görünüşe göre, döngüden kurtulmanın tek yolu, döngünün koruyucuları olan sekiz Vizyoneri öldürmektir. İşin püf noktası, Colt'un 24 saat içinde hepsini öldürmesi ya da döngü sıfırlanması. Oh, ve ölmek de onu sıfırlar. Ve son olarak, tüm bu Vizyonerleri öldürmeye çalışırken onu öldürmeye çalışan rakip bir suikastçı da var.
 
Üst