Fivem Para Kasma Hilesi

20 May 2022
79
107
33
Fivem Hileleri

Herkese Tekrardan Merhaba Uzun Süredir Yoktum Fakat Artık Güzel Bir Dönüş Yaptım Bugün Sizlere Fivemde Nasıl Para Kasabilirsiniz Onu Anlatacağım
Biliyoruz ki Artık Lua Hileleri Kullanılmamaya Başladı Çunki ESX Hileler Artık Fixleniyor Para Göndercem Derken Ban Yiyebiliyorsunuz. Para Gelsin Konumuza Geçelim

Her Türlü Hile Ban Riski Taşımaktadır Sorumluluk Size Aittir.
Fivem de Şanşlı Biriyseniz En Fazla Yakalandığınız Takdirde 11 Gün Ban Yersiniz

Gerekli İtemler
Cheat Engine (Editlenmiş Olsun Yani Adı Cheat Engine 8.7 Değil de Fixed Engine 8.7 Gibi)
Gerekli İdler Bunları Nette Rahat Bulabilirsiniz Örnek (Fivem / GTA 5 Vehicle id)
Belli Miktar Para Min : 6000
Araç Satıcısı Olan Server

Aşama 1 - Ehliyetinizi Ve Aracınızı Alın
Ehliyetinizi Sürücü Kursundan Alabilirsiniz Zaten Para Vermiyorsunuz Araç Olarak Bir Bisiklet Alın BMX Zaten En Ucuz Araç O
Aşama 2 - Hashes Aramak
İsterseniz Elle Hex Arayın Ama Tavsiyem Nette Var Ama Ben Size Yinede BMX in Hexini Vereyim
Aşama 3.1 - Hack Metot 1 Sistemi Kandır
Hashes
Burada İşimize Yaracak Şimdi Heximizi Alalım BMX: ( 0x43779C54) Aldıktan Sonra C.E de Aratın Not : Araçta Oturmanız Gerek
Daha Sonra Bir Garaja Bırakma Yerine Gidin ve Değerlerini Pahalı Bir Araç Yapın Misal T20 Yada Modlu Bir Araç T20 Hash (
0x6322B39A )
Değiştirdikten Sonra Garajınıza Koyun Şimdi Garajdan Artık T20 Olarak Çıktıgı İçin Araç Satıcısında Satın 6000 Verip 452 Bin Almak
Eğer Bu Metot Çalışmazsa Üzülmeyin Bir Tane Daha Var
Aşama 3.2 Hack Metot 2 Diğer Kullanıcıyı Sömür
Bu Aşama İçin External Bir Hile İhtiyacınız Vardır İsterseniz Verebilirim Size Bağlı Yine Ucuz Bir Araç Alın Not: Plakalı Olmak Zorunda Misal 20 Bine Satılan Sedan Araçlar
Plakayı Not Edin Misal 473KZ53 Gibisinden Daha Sonra Rakip Oyuncunun Aracını Alın Pahalı Olsun Yada İleride Göstereceğim C.E İle Araç Spawn Etme Makalemi Okursunuz
Bindiniz Araçınız Var Yada Birini Kandırın Tur Atacaz Diyin Yanına Oturun Hile İle Aracın Plakasını Kendi Aracınızın Plakasını Yapın ve Satıcıya Götürün Sattığınızda Adamın Aracının Fiyatını Verecektir

Artık Yaparsınız Denersiniz Olmazsa Yardım Ederim Bir Sonraki Makalem ise İtemi Silaha Dönüştürme Olacaktır Şimdilik İyi Oyunlar Dilerim

İNDİRMEK İÇİN:
Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuya cevap yazmanız gerekmektedir.