Neler yeni

Flormar Müşteri Hizmetleri

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
5
18
26
Değerlendirme - 0%
0   0   0
https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/2023/05/Flormar-musteri-hizmetleri.jpg

Flormar müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Flormar mesaj iptali ve Flormar insan kaynakları iletişim işte detaylar.

Flormar, 1950 tarihinde kurulmuş ve günümüze kadar müşterilerine en iyi hizmeti veren uluslararası bir kozmetik markasıdır. Türkiye pazarlarına girdikten sonra hızla gelişip Türkiye’nin en büyük ve popüler kozmetik markalarından biri olmuştur. Günümüzde en çok beğenilen ve tercih edilen bir kozmetik markaları arasında yer almaktadır.

  • Flormar dan aldığınız bir ürün elinize ulaşmadı ise, ya da herhangi bir sorun yaşadığınız da 0850 333 03 19 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, yardım alabilirsiniz.
  • Flormar firması yurtiçi kargo ile anlaşmalı olduğu için kargonuz ile ilgili sorununuzu da e-posta adresinizi ya da telefonunuza mesaj atılan kargo takip numaranızı sayfasına girerek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.Flormar Mesaj İptali


Flormar müşterileri için zaman zaman kampanya düzenlemektedir. Kampanyalardan müşterilerini haberdar etmek isteyen Flormar mesaj atmaktadır. Flormar firmasından size e-posta ve mesaj gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Flormar mesaj iptali için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  • İletişim tercihlerinizi değiştirmek için isterseniz üyelik bilgilerinizi girdikten sonra kişisel bilgilerinizin olduğu kısımdan gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. İsterseniz gönderilen e-postaların alt kısmındaki Flormar e-bülten üyeliğinizi iptal etmek için tıklayınız kısmına tıklayarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mesaj da iptali için 0 850 333 03 19 çağrı merkezini arayarak isterseniz de site de bulunan iletişim formunu doldurarak isteğinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca mesaj iptaliniz için 3347 telefon numarasına RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsiniz.

Flormar İnsan Kaynakları İletişim
Flormar İnsan Kaynakları İletişim


İnsan kaynakları bir kurumun hizmet veya ürün üretebilmesi için ihtiyaç duyulan kaynaklardan biridir. Flormar markasının insan kaynakları müdürü Asude Kızılözen olmaktadır. Flormar insan kaynakları ile iletişime geçmek için 0 580 333 0 319 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca Flormar ile ilgili herhangi bir bilgi için, iş ya da staj başvuruları için, internetten ürün satmak istediğinizde, iş birliği yapmak istiyorsanız, mağazalarla ilgili görüş ve önerileriniz için, ürün ile ilgili herhangi bir bilgi almak istediğiniz de Flormar 0 850 333 0 319 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz. Flormar müşterilerine, fikirleri olan herkes için en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Flormar Şikayet Hattı


Flormar dünya çapında en çok tercih edilen kozmetik markalarından birisidir. Flormar yıllardır hizmet verdiği gibi ürünlerinin kaliteli olması da müşteriler tarafından beğenilmektedir. Flormar markasından satın aldığınız ürünler hakkında bir problem yaşadıysanız şikayet hattını merak ediyor olabilirsiniz. Sizler için Flormar şikayet hattını derledik.

  • Flormar ile ilgili istek, görüş ve şikayetlerinizi 0 850 333 0 319 numarayı telefondan çağrı merkezini arayarak iletişime geçebilir ve sorunuzu dile getirebilirsiniz. Sorununuz kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınarak çözüme kavuşturulmaktadır.


yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

turkmmo
 
Üst