Neler yeni

gamedestek.com - Gamedestek Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

23 May 2022
61
3
8
32
Değerlendirme - 0%
0   0   0
logo.png

gamedestek.com Hakkında;

GameDestek her gün Binlerce Oyuncu tarafından ziyaret edilen,Yüzlerce Oyuncunun, sitesinde yer alan ya da diğer Oyuncuların satışa çıkardığı ürünlerden kolaylıkla alışveriş yaptığı, Daima, Ucuz-Hızlı-Güvenilir stratejisini benimsemiş,isminden de anlaşıldığı gibi Oyuncu Dostu bir görüşle, Yılın 365 günü 24 Saat hizmet veren Oyuncu Pazarıdır. Öncelikle Türk Oyunculara hizmet vermek amacı ile kurulan GameDestek,kısa sürede Dünyanın Dört Bir yanından talep görmeye başlamistir. Bunu uzerine, Site üzerinden farklı Dil seçenekleri ve farklı Para birimleri ile de işlemlerini aktif etmiştir.

2000'in üzerinde Oyunda geçerli olan 7500'den fazla ürüne GameDestek kullanıcıları oturdukları yerden anlık olarak erişebilmektedir. Oyun Ekipmanları,E-pin kodları,Prepaid kart,Oyun içi Goldbar ürünleri,Skin ticareti,Cd Key gibi ürünleri 60'dan fazla ödeme yöntemi çeşitliliği, En uygun Fiyat Garantisi ve 7/24 CanlıDestek hizmeti ile Oyun Dünyasına sunmaktadır.

2009 Yılından itibaren Online Oyun sektöründe yer alan ekibi, benzer platformlardan ayıran başlıca özellik, her müşteri ile robotlaşmış kalıplara bağlı kalmadan, birebir iletişimde olarak, her aşamada ilgili ve bilgili olmasıdır. Haftalık yapılan oryantasyon toplantılarında,Telefon Desteği-Canlı Destek-Site içi Destek-Whatsapp Desteği üzerinden, Kullanıcılarımızın iletmiş olduğu, İstek-Şikayet-Talep ve Öneriler, tek tek dikkate alınarak, gerek yazılım, gerek ürün, gerekse de personel bazlı geliştirmeler yapılmaktadır.

İlk Gün ki heyecanla,sektördeki 12 Yılımızda, yenilenen web sitemiz ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek,GameDestek markasını her geçen gün gelişmekte olan,Türk Oyun Sektörünün bir parçası olarak Global Oyun Dünyasında adımızdan söz ettirmeye devam etmek için tüm enerjimizle çalışmaya devam etmekteyiz.
 
Üst