Metin2 1-99 Old School Server Files [Mester2]

25 Ocak 2023
3
0
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Mester2 , olarak 1-99 OldSchool yapısı veya 1-99 Orta emek yapısı gibi kişiselleştirilebilir filesimizi satışa çıkartmış bulunmaktayız.
adresinden Server files detaylarına ulaşabilirsiniz.

Alt yapı hakkında :

-Freebsd 11.3 ve 11.4
-Mysql 5.5
-Python 2.9
-Python 2.7 (FoxFS Pack Kilitleme)
-GCC 9
-MartySama Source Alt Yapı v5.3
-MartySama Client (VS2013)

Altta bulunan tanıtım resimleri güncel olmayabilir.Güncel tanıtım için herzamandresini ziyaret edin

Aktif referanslar satın alma gerçekleştikten sonra verilecektir. Kapanan referanslar iletişime geçenler ile paylaşılacaktır.
Aşağıda bulunan resimde GIF dosyaları sabit görsel olarak çıkmıştır. Websitesi üzerinden gif doslarını görüntüleyebilirsiniz.

1-min.png

2-min.png

İNDİRME LİNK:

[Gizli İçerik]
off be

8 Şub 2023
3
0
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Mester2 , olarak 1-99 OldSchool yapısı veya 1-99 Orta emek yapısı gibi kişiselleştirilebilir filesimizi satışa çıkartmış bulunmaktayız.

Alt yapı hakkında :

-Freebsd 11.3 ve 11.4
-Mysql 5.5
-Python 2.9
-GCC 9

Altta bulunan tanıtım resimleri güncel olmayabilir.Güncel tanıtım için herzamandresini ziyaret edin

Aktif referanslar satın alma gerçekleştikten sonra verilecektir. Kapanan referanslar iletişime geçenler ile paylaşılacaktır.
Aşağıda bulunan resimde GIF dosyaları sabit görsel olarak çıkmıştır. Websitesi üzerinden gif doslarını görüntüleyebilirsiniz.

1-min.png

2-min.png

İNDİRME LİNK:

[Gizli İçerik]
helal

22 Şub 2023
2
0
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0

Alt yapı hakkında :

-Freebsd 11.3 ve 11.4
-Mysql 5.5
-Python 2.9
-GCC 9

1-min.png

2-min.png

İNDİRME LİNK:

[Gizli İçerik]
cevap

22 Şub 2023
1
0
1
USA
Değerlendirme - 0%
0   0   0
A $100 (USD) Amazon gift card to top up your United States region account.

You win an Amazon gift card for taking a short survey .
An Amazon Gift Card makes a gift deposit in a user's account at amazon.com.
You can spend gift deposit, which are automatically credited to your account, at your discretion without any restrictions.
Gift card money can be spent to buy gadgets, accessories, clothing and any other goods from the catalog of the online trading platform.
An Amazon Gift Card is a happenstance code consisting of a random combination of letters and numbers.