Neler yeni

Rift Online - Genel Bakış ( Rehber )

Punisher

Administrator
Yönetici
Administrator
19 Ara 2016
666
442
93
Değerlendirme - 100%
1   0   0
Rift, Telara'nın geniş dünyasında geçen bir 3D fantezi MMORPG' Oyunu'dur. Oyun, benzersiz ve kapsamlı bir sınıf sistemi, oyuncu konutları ve dinamik bölge çapında etkinlikler sunar. Rift, zengin özelliklere sahip ve keşfedilecek gerçekten destansı bir dünya arayan geleneksel MMORPG hayranları için çok uygun.

Yayıncı: Trion Worlds
Oyuncu Kapasitesi: Yüksek
Tür: F2P MMORPG
Yayın Tarihi: 1 Mart 2011
PvP: Duels / Battlegrounds / PvP Sunucuları
Artıları: + Oynamak için muazzam miktarda içerik. + Riftler dinamik oyun deneyimleri yaratır. + Kapsamlı sınıf özelleştirme. + Dengeli nakit dükkanı.
Eksileri: -Sınırlı yarış seçimi. Sadece oyunun sonlarında geçerli olan birkaç yapı. Genel MMORPG savaşı, kullanıcı arayüzü ve araştırma özellikleri.1607275458190.png


Rift'e Genel Bakış:

Hava, Ateş, Su, Toprak, Yaşam ve Ölüm'ün altı temel düzleminin birleştiği Telara'nın efsanevi dünyasında geçen Rift, World of Warcraft'ın damarlarında tasarlanmış geleneksel bir yüksek fantezi MMORPG'dir. Oyun, kullanıcı arayüzü ve arayış ilerlemesi benzer hissedebilir, ancak Rift klon değildir. Oyun, bir dizi ek özellik ve bazı orijinal konseptler sunar. Bunların başında Yükselmiş Ruh sınıfı sistemidir. Rift, dört genel sınıf çağrısı sunar, ancak her birinde seçim yapabileceğiniz on ruh veya beceri ağacı vardır. Oyuncular bir seferde bu ruhlardan üçünü seçer ve birçok farklı kombinasyona izin verir. Diğer bir önemli özellik, oyundaki daha büyük haritaların çoğunda meydana gelen dinamik olarak oluşturulmuş olaylar olan Rift'lerdir. Oyuncular, canavarları yenerek bu yarıkları kapatmak için bir araya gelmelidir; bu, bölge çapında olayları daha da ilerleterek açık dünya patron baskınıyla sonuçlanır.

Rift Temel Özellikleri:

Dinamik Oyun:
Oyuncuların birlikte çalışarak kapatması gereken portallar oluşturan büyük haritalarda oynayabilirsiniz.
Muazzam İçerik Miktarı: Cidden, oyuncuların uğraşabileceği bir ton içerik var, bu durum oldukça şaşırtıcı.
Harika Karakter Oluşturma: Saç stilleri, göz rengi, boy vb. İçin birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
Beceri Ağaçları: İki beceri ağacı (biri sınıfa bağlı, biri karaktere bağlı) ile birlikte kapsamlı özelleştirme seçenekleri.
Ücretsiz: Gerçek anlamda oynaması ücretsiz bir MMO.


1607275496024.pngİlk Saat

Rift, Toprak, Su, Ateş, Hava, Ölüm ve Yaşamın temel düzlemleri arasındaki odak noktası olan Telara dünyasında gerçekleşir. Bu uçakların her biri bir ejderha tanrısı tarafından kontrol ediliyor. Soyu Tükenme Ejderhası Regulos, Telara'yı fethetmeye karar verdiğinde, diğer tüm ejderhaları birleştirdi ve istila etmeye başladı. Şimdi her yerde boyutsal yarıklar açılıyor ve Regulos'u yenmek ve Telara'yı belasından sonsuza kadar kurtarmak size, Yükselmiş'e bağlı.

Heyecan verici, değil mi? Yükselmiş olarak, iki gruptan biri olabilirsiniz: Muhafızlar veya Meydan Okuyan. Muhafızlar, geçmişte Regulos'u yenmeye yardım eden Telara'nın Yüce Tanrısı Vigil'in dindar takipçileridir. Öte yandan, Defiant, Vigil dinini takip etmiyor ve bunun yerine çabalarını bilim ve teknolojiye odaklıyor. Guardian ırkları şunlardır: Yüksek elfler, Mathosyalılar ve Cüceler, Defiant ırkları ise Eth, Bahmi ve Kelari'dir.


1607276234605.png
Rift Sistem Gereksinimleri


Minimum Gereksinimler:


İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
CPU: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 4600+
Ekran Kartı: Nvidia GeForce FX 5900XT / ATI Radeon X300 Serisi
RAM: 2 GB
Sabit Disk Alanı: 15 GB

Önerilen Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows 7/8
CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD eşdeğeri veya daha iyisi
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 250 / Radeon HD 3870 veya daha iyisi
RAM: 4 GB
Sabit Disk Alanı: 15 GB
 
Üst