Neler yeni
  • pvp serverler

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi 2023

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
7
18
27
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2023, Ramazan geldi hoş ve bereketiyle geldi diyebiliriz. Türk Telekom’da ramazan ayı için ücretsiz hediye paketlerini duyurmaya başladı, şu anlık birkaç paket duyurmuş olsa da ramazan boyunca abonelerine küçük küçük sürprizler yapmadan geçmeyeceğini umuyoruz.

Gelen kampanya haberleri ile birlikte artık ramazan boyunca gece saatlerinde 10 GB internet hediyesini resmi sitesinde duyurduğunu söyleyebilirsiniz, peki ya bu internet hediyesini nasıl alırım, bunu nasıl kullanırım ve herhangi bir ücret ödeyecek miyim gibi sorular soruyorsunuzdur, işte tüm cevaplarını sizler için topladık;

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediye Paketi


Türk Telekom Ramazan Bayramı hediyesi 2023 için çıkarmış olduğu 30 GB bedava internet paketini yapmak için: SAHUR yazarak 5555‘e göndermeniz gerekmektedir.

Bu adrese mesaj gönderdikten sonra size bir onay için mail gelecektir ve bu onay mesajını da gönderdikten sonra artık telefonunuza Ramazan Ayı boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet yüklenmiş olacaktır. Ancak şöyle bir not düşmekte yarar var bu bedava internet akşam 02:00 ve 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz, o saatler dışında kullanacak olduğunuz internet sizin kendi paketinizden yiyeceğini de unutmamak gerekiyor.

Türk Telekom 2023 Ramazan Bayramı Bedava İnternet


Türk Telekom’da Sahur kampanyasına katılmış iseniz bu kampanyanın detaylarını da sizlere sunmakta yarar olacağını düşünüyoruz;

Kampanyaya katılımda herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, kampanya tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur ancak kampanyaya katılabilmeniz için bir kaç şart sunulmuştur, o şartı ve detayları aşağıda görebilirsiniz.

https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/turk-telekom-sahur-hediyesi.jpg

  • Öncelikle hediye interneti alabilmeniz için son 48 saat içerisinde telefonunuza en az 25 tl yüklemiş olmanız gerekiyor. Eğer böyle bir işlem gerçekleştirmemişseniz bu hediye internet kampanyasından yararlanamıyorsunuz.
  • Ayrıca 10 GB internet hediyeli Sahur kampanyasına en geç 23 Haziran tarihi gecesine kadar katılabilirsiniz. 24 Haziran saat 01:00’da kampanya katılımı kapatılacaktır.
  • Bu kampanyadan yararlandıktan sonra abi birazda arkadaşım kullansın ya da anneme vereyim gibi bir olay söz konusu değildir. Katıldığınız kampanyadan sadece siz yararlanabiliyorsunuz, transfer etme durumu yoktur.
  • Ancak şunu belirtmeden de geçmeyelim, bu hediye internet paketini sadece Türkiye içerisinde kullanabilirsiniz. Yurt dışına çıkacağım geceleri bedava internet var bol bol mesajlaşırız video izlerim gibisinden bir düşünceye kapılmayın.
  • Şimdi güzel haber şimdi gelsin, bu kampanyadan sadece Türk Telekom kullanıcıları değil alt dalları’da yararlanabiliyorlar. Nedir bu alt dallar diyecek olursanız: Bim Cell, Ptt Cell, Po Cell gibi GSM operatörleri’de bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanmaktalar.
Türk Telekom Ramazan Kampanyası


Türk Telekom verdiği bu bedava internet hizmeti 24 Haziran tarihinde son bulacaktır, o gün sonrası bu paket kendiliğinden iptal olacaktır, ayrıca o gün gelmeden bu paketteki 10 GB internet bitirirseniz bir daha yenilenme gibi bir durum söz konusu değildir. (2023 yılı için farklı güncelleme olabilir.)

Bu yüzden her gece sahurdan sonra video / film izleyeyim derseniz 10 GB interneti bile dört, beş günde bitirebilirsiniz.
1f642.png


Kampanya ile alakalı hediye internetiniz gelmiyor ise bize yorum olarak ulaşırsanız hemen yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Türk Telekom Ramazan kampanyaları ile birlikte 2023 bedava internet hediyesi Ramazan aynı boyunca ücretsiz olarak hediye.

turkmmo
 
Üst