Neler yeni
  • pvp serverler

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet 2023

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
7
18
27
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet paketi 2023 yılında hediyeler ile geliyor kampanyalarından Ramazan Bayramı 2023 fırsatı sayesinde ücretsiz internet kazanıyorlar.

Vodafone GSM operatörü bu bağlamda yapmış olduğu özel gün kampanyalarına da bir yenisini eklemiş oluyor. Sizlerde Bayram günü gelmeden hediye internet paketine katılım sağlayarak ücretsiz kampanyadan anında katılabilirsiniz. 2023 yılı kampanya katılım detayları aşağıdadır;

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet Kampanyası


Vodafone Ramazan bedava internet için yapmanız gereken işlem Vodafone kullanıcıları için hazırlanan Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Eğer uygulamaya sahip iseniz bu durumda yapmanız gereken 2 Mayıs 2023 yani Ramazan Bayramı 1. gününde uygulama içerisine giriş yaparak Bayram kampanyası var mı göz atıp var ise katılım sağlayabilirsiniz.

2023 Ramazan Bayramının gelmesi ile Vodafone operatöründen bir hediye fırsatı bekliyoruz. Şu anda kesinleşen herhangi bir kampanya yer almıyor ancak kampanya ortaya çıktığı andan itibaren konumuzu düzenleyerek sizlere bedava internet olup olmaması hakkında bilgilendirme yapacağız.

Vodafone Bayram Bedava internet Paketi Detayları


ile alakalı başlatmış olduğu bedava internet kampanyasından kullanıcılar yararlanabilmek için ortaya koyduğu şartlar henüz belli olmamakla beraber ancak kazanabileceğiniz hediyelerin ne kadar kaldığını sorgulamak için bir bilgi servisi yer almaktadır.

Vodafone kalan kullanımlarınızı sorgulamak için “OZET” mesajını 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajı sayesinde hattınızda tanımlı tüm paketler gözükecektir.

kampanyası ile 3 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet paketi çıkaracak mı henüz net bir bilgi yer almamaktadır.

Vodafone Bayram Paketi Nasıl İptal Edilir?


Vodafone bayram 2023 paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar için şu anda herhangi bir iptal işlemi gözükmemektedir. Bu durumda yapmanız gereken işlem Vodafone Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ya da Paket iptali gerçekleştiriliyor ise bedava kazanmış olduğunuz ek internet paketini iptal edebilirsiniz.

Vodafone Bayram bedava internet fırsatı ile alakalı kafanıza takılan sorular olursa da bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bedava internet kampanyası ile 2023 yılında ücretsiz Vodafone ek internet paketlerinden yararlanarak hediyenizi ücretsiz olarak almayı unutmayın.

turkmmo
 
Üst